Enjeksiyon Pompası Arızası

Enjeksiyon Pompası Arızası

Enjeksiyon Pompası Arızası

Enjeksiyon pompası depodaki yakıtı motora ulaştıran sistem sorunlu olursa birtakım problemler baş gösterir. Bu sorunlara bağlı olarak:
  • Motorda ortaya çıkan tekleme sorunu,
  • Aracın çalışmaz hale gelmesi
  • Motor arıza ışığının yanması,
  • Yakıt tüketiminde verimsizlik,
  • Kaba Rölanti sorunu,
  • Titreşimli motor sorunu,
  • Araçtan kötü kokular gelmesi görülür.
Her bir belirti sorunun doğru olarak anlaşılması için önem arz eder. Aracın performansını korumak hem güvenli yolculuk hem de konfor açısından önem arz eder. Arızanın ortaya çıktığını gösteren her bir belirti ise uyarıcı niteliğindedir.
 
Dizel araçlarda enjeksiyon arızası durumunda çoğunlukla profesyonel olarak yardım alınması gerekir. Aracın yeterli derecede yakıttan yararlanması motorun verimliliği açısından gereklidir. Bozuk olan parçanın tamiri ve değişimi ile sorunlardan kurtulmak söz konusu olur. Kirlenmeye bağlı olarak ortaya çıkan sorunlarda ise iyi bir temizlikle çözüme gitmek mümkün olur. Araç deposundan iki adet çıkış bulunur. Yakıtın bir bölümü enjeksiyona ve oradan da motora ulaşır. Enjeksiyona girmeyen yakıt tekrar depoya döner. Buradaki asıl önemli konu enjeksiyonun belli bir basınçla yakıtı motora ulaştırmasıdır. Olası bir arıza durumunda bu konuda sorun yaşanabilir. Yakıt yeterli miktarda gelmediğinde ise arıza belirtileri ikaz edici bir görev üstlenir.
 
Benzinli araba enjeksiyon arızası tespit ve gidermede usta ekiplerimiz her zaman başarılı bir çalışma ile duruma el koyar. Belirtileri takip eden ekiplerimiz, hem uzmanlığı hem de yüksek teknolojisi ile sorunu tam olarak tespit eder. Daha sonrasında arıza giderme çalışmaları problemlerin çözümünde etkili bir sonuç ortaya koyacaktır. Yüksek teknolojisi ve gelişmiş eleman kalitesi ile servisimiz her zaman görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Modern yapıdaki servis iş istasyonlarımız markamıza yakışan çözümlerle müşterilerimize destek sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti için büyük çaba sarf edip ekonomik sunumlarla karşınıza gelmekteyiz. Arıza giderme konusunda tamir ve parça değişim çalışmalarımız önemli bir örnektir. Bu hizmetlerimiz sayesinde benzinli araçlarda enjeksiyon arızası hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Yapmış olduğumuz bu işlemler sonucunda aracınızın beklenen performansa ulaşmasını hemen görebilirsiniz. Bu sayede verimli randımanlı ve güvenli bir sürüş konusunda önemli bir avantaja sahip olabilirsiniz. Usta ekipleri, mil ve modern imkânlarımız sizin için hazırdır.
 

Enjeksiyon Pompası Arızası
Hemen Ara Yol Tarifi
X